Biblioteka - Godziny pracy

Biblioteka szkolna jest czynna w dni nauki szkolnej w godzinach:

Poniedziałek   8.00 - 15.00

Wtorek   8.00 -15.00

Środa - dzień wewnętrzny 15.00

Czwartek   8.00 - 15.00

Piątek   8.00 - 14.00

Biblioteka naszej szkoły jest nowoczesną pracownią składającą się z wypożyczalni i przestronnej czytelni wyposażonej w Multimedialne Centrum Informacyjne. Zgromadzono tu bogaty, ponad dziewiętnastotysięczny  księgozbiór udostępniany czytelnikom przy pomocy programu komputerowego MOL Optivum.

Staramy się, by uczniowie znajdowali w bibliotece ciepłą, przyjazną atmosferę oraz profesjonalną pomoc. Mogą tu w ciszy odrobić lekcje, rysować, zrelaksować się przeglądając czasopisma lub grając w edukacyjne gry komputerowe czy odwiedzając wartościowe strony internetowe przeznaczone dla dzieci., rozwijać swoje zainteresowania wykorzystując zasoby zbiorów.

Biblioteka wyposażona jest również w telewizor z odtwarzaczem video i DVD. Dzięki temu dzieci, którym organizujemy zajęcia opiekuńcze, mają możliwość obejrzenia ciekawego, wartościowego filmu.