Osiągnięcia - Rok szkolny 2011/2012


 

 

 

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg ogólnopolski
wyróżnienia otrzymali:
Zuzanna Śledź 3
Martyna Kiryła 3d
Joanna Kajka 4d
Marta Chudzik 4a
Maciej Rola 5a
Konrad Mateńko 5b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
L. Szymańska
M. Magnuszewska
B. Piskorz
B. Pilska
Maja Sęk 4d Moja ulubiona księgarnia D. Kondracka
M. Brońska

Katarzyna Kraszewska
Leśniak Dominik

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "FOX 2012" A. Chernik
R. Michalak

wynik bardzo dobry:

Rola Maciej

English Ace 2012’ kl. V

Brońska Marta

wynik bardzo dobry:
Chudzik Marta

Borkowski Adrian

wynik dobry:
Bujak Paweł,

Krzeszowski Michał
Kulpa Jakub
Lada Aleksandra

‘English Ace 2012’ kl. IV

Brońska Marta

Chernik Agnieszka

1 miejsce: Maja Sęk ‘Moja ulubiona księgarnia’ POLANGLO

Brońska Marta

Kondracka Dorota

2 miejsce: Julia Cichosz kl. Vb Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska o św. ojcu Kolbe Bożena Pietrzak
3 miejsce: Magdalena Kostjan kl. IVd Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska o św. ojcu Kolbe s. Halina Tokarska
wyróżnienie: Karwowska Natalia Powiatowy przegląd Małych Form Artystycznych organizator: Zespół Placówek im. M. Konopnickiej w Łukowie Grzejdak Marzenna
Zasięg wojewódzki
Maciej Kruczek 6b - laureat Kuratoryjny Konkurs Historyczny E. Pogodzińska
III miejsce:
Szustek Radosław
Jaworski Rafał
Mościcki Kacper
Szczęśniak Filip
Kiciński Filip
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafecie 4 x 100 m chłopców Adam Marciniuk

II miejsce:

Szklarz Paulina

Mućka Iga

Bierkat Weronika

Uliczne Biegi Iii Majowe Dziewczęta Rok 2001-2004

Z. Krakowski

M. Kołodziej

III miejsce:

Gawinkowski Maciej

Mościcki Kacper

Kuryła Bartłomiej

Uliczne Biegi Iii Majowe Chłopcy Rok 2001- 2004

Z. Krakowski

M. Kołodziej

wyróżnienie:

Dzięgielewska Sandra

Zabielska Julia

Sankowska Kinga

Borkowska Żaneta

Szymańska Justyna

Bessaraba Kinga

Biardzka Dominika

Droś Kinga

Grand Prix Polski Cheerleaders
 Baltic Cup 2012

M.Kołodziej

III miejsce:

Dzięgielewska Sandra

Zabielska Julia

Sankowska Kinga

Borkowska Żaneta

Szymańska Justyna

Bessaraba Kinga

Biardzka Dominika

Droś Kinga

X Jubileuszowy Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaderso Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska

M.Kołodziej

wyróżnienie:

Klimuszko Mikołaj

 Piwowarczyk Piotr

 Zbucki Alan
Konkurs plastyczny 5 powiatów „Narysuj Wspólnotka” organizator: Tygodnik Regionalny  „Wspólnota” Ścioch Ewa,  Kondracka Dorota
Zasięg rejonowy
II miejsce:
Szustek Radosław 6b
Jaworski Rafał 6b
Szczęśniak Filip 6b
Kiciński Filip 6b
Wojtaszek Piotr 6b
Sowisz Sebastian 6d
Czwarno Kamil 6d
Conkała Kamil 6c
Skoczeń Hubert 6c
Rokicki Jakub 6c
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców Zbigniew Krakowski
III miejsce:
Jasińska Izabela,
Karwowska Dominika,
Droś Kinga,
Biardzka Dominika,
Mućka Iga,
Krasuska Natalia,
Szklarz Paulina, Płudowska Angelika
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Nożnej Dziewcząt A. Mojzych

II miejsce:

Szustek Radosław

Jaworski Rafał

Szczęśniak Filip

Kiciński Filip

Wojtaszak Piotr

Sowisz Sebastian

Czwarno Mateusz

Conkała Kamil

Skoczeń Hubert

Rokicki Jakub

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Piłka Nożna Chłopców Z. Krakowski
2 miejsce: Katarzyna Kraszewska
4 miejsce:  Weronika Pietrucha
6 miejsce: Maciej Rola
Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu języka polskiego „Słowo daję” Stowarzyszenia Ojczyzny Polszczyzny Joanna Olszewska
Agnieszka Wardak
Zasięg powiatowy
2 miejsce: Zawadzka Wiktoria
wyróżnienia:

Owczarska Weronika

Makowski Bartosz

Bednarczyk Zuzanna

Łukasik Arkadiusz

Mościcki Maciej
XIII powiatowy Konkurs Plastyczny „Biblioteka -przyjazna przystań” organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Łukowie oddział dziecięco- młodzieżowy Wolanin- Drozd Monika

Ścioch Ewa

Smyk Jolanta

Lech Anna

Szymańska Lidia

Szymańska Lidia
Marta Odżygóźdź - wyróżnienie Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy słowa” ŁOK Agnieszka Wardak
Jasiński Filip - 6 miejsce ETAP POWIATOWY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” A. Mojzych
Wiktoria Zawadzka - II miejsce XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Biblioteka - Przyjazna Przystań" M. Wolanin-Drozd
I miejsce
Kostian Magda,
Sawczuk Marek,
Mateńko Konrad,
Bazyluk Piotr,
Kołodziej Łukasz,
Lipiński Łukasz,
Rusinek Igor,
Czyżak Jakub,
Znój Olga,
Kajka Joanna,
Dudzik Maksymilian

I - Otwarte Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego W Szachach

A. Mojzych

I miejsce
Szustek Radosław

Jaworski Rafał

Szczęśniak Filip

Kiciński Filip

Wojtaszak Piotr

Sowisz Sebastian

Czwarno Mateusz

Conkała Kamil

Skoczeń Hubert

Rokicki Jakub

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Piłka Nożna Chłopców

Z. Krakowski

I miejsce

Jasińska Izabela,

Karwowska Dominika,

Droś Kinga,

Biardzka Dominika,

Mućka Iga,

Krasuska Natalia,

Szklarz Paulina,

Płudowska Angelika

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Nożnej Dziewcząt A. Mojzych

IV miejsce

Skoczeń Hubert

Cąkała Kamil

Jaworski Rafał

Szustek Radosław

Szafrański Albert

Szczęśniak Filip

Niedziółka Jakub

Rubacha Mateusz

Rubacha Dawid

Kołodziej Łukasz

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Siatkowej Chłopców - „Czwórki” A. Marciniuk

II miejsce
Borkowska Żaneta

Zaniewicz Anna

Popek Dominika Tomasiewicz Ola

Gajek Aleksandra

Droś Kinga

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Biegi Sztafetowe 4x100 - Dziewczęta A. Marciniuk

I miejsce

Szustek Radosław

Jaworski Rafał

Szczęśniak Filip

Mościcki Kacper

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Biegi Sztafetowe 4x100 - Chłopcy A. Marciniuk

V miejsce

Potocka Weronika

Dylak Aleksandra

Piotrowska Simona

Kos Aleksandra

Gręzak Ewa

Toniakiewicz Gabrysia

Zaniewicz Anna

Gajda Gabrysia

Popek Dominika

Tomasiewicz Olga

Dzięgielewska Sandra

Szafrańska Maja

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Koszykowej Dziewcząt A. Marciniuk

III miejsce

Droś Kinga

Biardzka Dominika

Mościcka Kinga

Karwowska Dominika

Jasińska Izabela

Tomasiewicz Ola

Dzięgielewska Sandra

Zabielska Julia

Borkowska Żaneta

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Siatkowej Dziewcząt – Trójki Siatkarskie M. Kołodziej
Zasięg międzyszkony

Królik Weronika - 1 miejsce

Rola Maciej- 2 miejsce

‘Sky Higher’  SP5

Brońska Marta

Magdalena Kostjan 4d Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Narkotyki to nie dla mnie, wybieram sport" D. Kondracka
Kinga Wróbel - I miejsce
Małgorzata Pyrko - II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Z ortografią za pan brat" dla klasa III A. Jezierska
J. Wójcikowska

II miejsce

Skoczeń Hubert

Cąkała kamil

Jaworski Rafał

Szustek Radosław

Szafrański Albert

Szczęśniak Filip

Niedziółka Jakub

Rubacha Mateusz

Rubacha Dawid

Kołodziej Łukasz

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Piłce Siatkowej Chłopców - „Czwórki” A. Marciniuk

I miejsce

Szustek Radosław

Jaworski Rafał

Szczęśniak Filip

Kiciński Filip

Wojtaszak Piotr

Sowisz Sebastian

Czwarno Mateusz

Conkała Kamil

Skoczeń Hubert

Rokicki Jakub

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Piłka Nożna Chłopców

Z. Krakowski

1 miejsce: Wróbel Kinga

2 miejsce: Pyrko Małgorzata

wyróżnienie:

Konopiński Gabriel

Pietrzak Aleksandra
V Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” kl. III  organizator: Szkoła Podstawowa Nr 4 pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków

Jezierska Agnieszka

Wójcikowska Jadwiga

1 miejsce: Kamecka Blanka
2 miejsce: Kordecki Jakub
3 miejsce: Stolarczyk Paulina
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch” organizator: Drużyna zuchowa przy Szkole Podstawowej Nr4 Łuków pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków Wolanin-Drozd Monika

Pilska Bożena

I miejsce:
Jasińska Izabela
Karwowska Dominika,
Droś Kinga,
Biardzka Dominika,
Mućka Iga,
Krasuska Natalia,
Szklarz Paulina,
Płudowska Angelika
Dni Łukowa – Dzień Sportu – Piłka Nożna Dziewcząt A. Mojzych
III miejsce
Nurzyńska Bernadeta,
 Mościcki Maciej 3b,
Chudzik Marta 4a,
Krzeszowski Michał 4d,
Bierkat Weronika 4d,
Ksok Jakub 5c,
Gajek Aleksandra 6d,
Grochowski Mateusz 6d.
Dni Łukowa – Dzień Sportu – Sztafeta A. Mojzych
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Koszykówka Uliczna Chłopców  
SP4 - II miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Rzut do Celu Kółkiem Ringo  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Tor Przeszkód  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Piłka Siatkowa  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Piłka Nożna Chłopców  
SP4 - II miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Rzut Beretem  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Przeciąganie Liny  
SP4 - II miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Koszykówka Uliczna Dziewcząt  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Koszykówka Uliczna Chłopców  
SP4 - I miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Piłka Nożna Dziewcząt  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Sztafeta Lekkoatletyczna  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w konkurencji sportowe - Street Handball  
SP4 - III miejsce Międzyszkolny Turniej Sportowy o Puchar Burmistrza Łukowa w  Klasyfikacji Ogólnej  
SP4 - I miejsce Dla Najlepszego "Klubu Kibica" w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym o Puchar Burmistrza Łukowa  
Zasięg szkolny
Michał Krzeszowski 4d -  I miejsce
Jakub Kulpa 4d -  II miejsce
Gabriela Dołega 4b -  III miejsce
Mistrz Przyrody kl. IV  
Weronika Królik 5d -  I miejsce
Maciej Rola 5a -  I miejsce
Jakub Józwik 5d -  II miejsce
Piotr Bazyluk 5b -  III miejsce
Mistrz Przyrody kl. V  
 Sylwia Wróblewska 4d- I miejsce
Klaudia Kłosowska 4a- II miejsce
Adrian Borkowski 4a- III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocny witraż" D. Kondracka
Borkowski Adrian 4a  - I miejsce
Kajka Joanna 4d - II miejsce
Kostjan Magdalena 4d - III miejsce
Mistrz Matematyki - klasa IV  
Maciej Rola 5a  - I miejsce
Konrad Mateńko 5b - II miejsce
Wiktoria Rybka 5d - III miejsce
Mistrz Matematyki - klasa V  
Weronika Pietrucha 6a - I miejsce
Dominik Leśniak 6c  - II miejsce
Katarzyna Kraszewska 6a - III miejsce
Weronika Potocka 6d - III miejsce
Mistrz Matematyki - klasa VI  
1-Katarzyna Kraszewska
2-Jakub Niedziółka
3-Kinga Sankowska
3-Weronika Pietrucha
Szkolny Konkurs z języka polskiego dla klas VI „Licz się ze słowami” organizator: Agnieszka Wardak Joanna Olszewska
Agnieszka Wardak
1-Sylwia Majewska
2-Dominika Karwowska
3-Martyna Burdach
Szkolny Konkurs Czytelniczy ”W świecie mitologii” dla klas V organizator: Joanna Olszewska Joanna Olszewska
Agnieszka Wardak
1-Adrian Borkowski
1-Klaudia Brojek
2-Joanna Kajka
3-Gabriela Dołęga
Szkolny Konkurs ortograficzny dla klas IV „Jestem mistrzem ortografii” organizator: Joanna Olszewska Joanna Olszewska
Agnieszka Wardak
1-Maciej Rola
2-Martyna Burdach
3-Julia Cichosz
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas V „Jestem mistrzem ortografii” organizator: Agnieszka Wardak Agnieszka Wardak
1-Katarzyna Kraszewska
2-Jakub Niedziółka
2-Weronika Pieńkusz

3-Weronika Pietrucha

3-Weronika Potocka
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VI „Jestem mistrzem ortografii” organizator: Agnieszka Łazuga Joanna Olszewska
Agnieszka Wardak
Agnieszka Łazuga

1-Kraszewska Katarzyna

2-Rola Maciej

3-Wasilewski Sergiusz
50 QUESTIONS ABOUT THE UNITED KINGDOM AND THE UNITED STATES OF AMERICA

Chernik Agnieszka

Brońska Marta

1-Szyndler Martyna

2-Sadło Patrycja

3-Kiryła Martyna

3-Karolkiewicz Nina
Easter Card

Chernik Agnieszka

Brońska Marta

1-Odrzygóźdź Marta

2-Markowski Piotr

3-Pieńkus Natalia
Dyktando z języka angielskiego dla klas V

Chernik Agnieszka

Michalak Renata

1-Gajda Gabriela

2-Leśniak Dominik

3-Janiszek Katarzyna
Dyktando z języka angielskiego dla klas VI

Chernik Agnieszka

Michalak Renata

1-Kraszewska Katarzyna

2-Kruczek Maciej

2-Leśniak Maciej 

3-Gajda Gabriela

Szkolny Konkurs dla klas VI „I’m the Best” Michalak Renata

I miejsce:

Gabriel Konopiński IIIa

II miejsce:

Kinga Wróbel IIIa

III miejsce:

Karolina Borkowska IIIa
Wörterbäume – Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas III Agnieszka Chudzik

I miejsce:

Kamila Kozłowska IIIa

II miejsce:

Blanka Kamecka IIIa

Emilia Zaniewicz IIIa

III miejsce

Milena Czyżak IIc
Frohe Ostern! Konkurs Językowo – Plastyczny na  kartkę świąteczną z Życzeniami w Języku Obcym Agnieszka Chudzik
Chomicz Krystian
Ogrodnik Katarzyna
Łukasik Katarzyna
Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III organizator:  Sekita Mirosława, Makosz Ewa Ścioch Ewa
Makosz Ewa
Szymańska Lidia
Pyrko Małgorzata Konkurs plastyczny kl. I-III „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”, „Palma Wielkanocna”   organizator : Ścioch Ewa, Szymańska Lidia, Pilska Bożena, Wolanin- Drozd Monika, Bielecka Aneta, Grzejdak Marzena Wójcikowska Jadwiga
Bartoń Piotr
Wysokinska Maja
Szkolny Konkurs Piosenki  kl. I-III  organizator: Rzepko Małgorzata, Smyk Jolanta, Grzejdak Marzena, Szymańska Lidia Wójtowicz Anna
Ścioch Ewa
Kiryła Martyna Szkolny Konkurs Matematyczny kl. III Mistrz Matematyki organizator: Bielecka Aneta, Wójtowicz Anna Szymańska Lidia
Wróbel Martyna Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.III Mistrz Ortografii organizator: Jezierska Agnieszka, Pilska Bożena Jezierska Agnieszka
Zaniewicz Emilia
Szaniawski Bartosz
Szkolny Konkurs Plastyczny „Janusz Korczak i bohaterowie jego książek” organizator: Lech Anna, Stryjek Małgorzata, Wolanin- Drozd Monika Jezierska Agnieszka
Stryjek Małgorzata

 

 

 

 

 




 

 

Copyright © 2008 SP4 Łuków