Osiągnięcia - Rok szkolny 2012/2013


 

 

 

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg ogólnopolski

 Kostian  Magdalena 5d - 3 miejsce

Burdach Maryna 6a - wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska – wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe

Organizowana przez Ojców Franciszkanów w Siedlcach

s. M. Poszwa
B. Pietrzak

Burdach Martyna 6a - 1 miejsce
Rola Maciej 6a - 2 miejsce
Królik Weronika 6d - finalistyka

III Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego

Organizator: Kolegium Zakonu Pijarów i Fundacja „Krąg Przyjaciół Dziecka” im. św. Józefa Kalasancjusza w Warszawie

Wardak A.
Kordecki Jakub - wyróżnienie XIV Ogólnopolski Konkurs Geologiczno- Środowiskowy Nasz Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro
„Drapieżne oblicze Ziemi”- Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego i Badawczego
A. Borkowska

Zasięg wojewódzki

Blicharz Katarzyna 3c - wyróżnienie VII Wojewódzki Konkurs Ekologiczno-Plastyczny Woda to życie” pod Hasłem „Zwierzęta egzotyczne” organizator zespół Placówek w Łukowie A. Bielecka
wyróżnienie:
Krawczyk Weronika - 3b
Mościcka Zuzanna - 3b
Konopinski Gabriel - 4a
Kidyba Jakub - 4d
Kiryła Martyna - 4d
Kozłowska Kamila - 4a
Borkowski Adrian - 5a
Chudzik Marta - 5a
Rola Maciej - 6a
Bazylik Piotr - 6b
Mateńko Konrad - 6b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR R. Borkowski
G. Dziewulski
B. Piskorz
E. Makosz

Rola Maciej 6a
Królik Weronika 6d

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

B. Piskorz
R. Borkowski

Rola Maciej 6a - 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EnglishAce M. Brońska
Konopinski Gabriel 4a - 2 miejsce
Pyrko Małgorzata 4c - 3 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Języka niemieckiego SPRACHDOKTOR A. Chudzik
Borkowski Adrian 5a -   4 miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży 12-13 lat   200 m stylem zmiennym  

1 miejsce

Czarnecki Sebastian

Dylak Jakub

Ozygała Oliwier

Borkowski Kacper

Miszta Albert

Gawinkowski Maciej

Wawrzyszak Jakub

Ksok Jakub

Finał województwa lubelskiego
Turniej Pamięci Grzegorza Kowalewskiego w piłce nożnej - Chłopcy
Z. Krakowski

3 miejsce
Aleksandra Kusińska

Gabriela Korycińska

Kinga Droś

Dominika Biardzka

Dominika Karwowska

Izabela Jasińska

Natalia Krasuska

Andzelika Płudowska

Finał województwa lubelskiego

Turniej Pamięci Grzegorza Kowalewskiego w piłce nożnej - Dziewczęta

Z. Krakowski

4 miejsce
Czarnecki Sebastian

Dylak Jakub

Ozygała Oliwier

Borkowski Kacper

Miszta Albert

Gawinkowski Maciej

Wawrzyszak Jakub

Ksok Jakub

Finał województw lubelskiego i mazowieckiego

Turniej Pamięci Grzegorza Kowalewskiego w piłce nożnej - Chłopcy

Z. Krakowski

2 miejsce drużynowo

Rocz. 2000-2001

dziewczęta

Mućka Iga

Szklarz Paulina

Jandlik Natalia

Tomaszewska Marta

NurzynskaJulia

Rocz. 2000-2001 chłopcy

Wąsowski Łukasz

Rosa Jakub

Ostrowski Sebastian

Borkowski Kacper

Rocz. 2002 -2003 dziewczęta

Majek Zuzanna

Dylak Aleksandra

Łukasik Katarzyna

Bojaczuk Wiktoria

Borkowska Karolina

Tokarz Karolina

Urbańska Kinga

Gawrońska Zuzanna

Szczygielska Martyna

Rocz. 2002- 2003 chłopcy

Zalewski Andrzej

Dylak Jakub

Sledz Szymon

Pietruszka Bartosz

Morozow Jakub

Ozygała Oliwier

Wójtowicz Mateusz

Gaj Maciej

XX Jubileuszowe Łukowskie Biegi 3 Majowe Z. Krakowski
A. Marciniuk

Zasięg powiatowy

Olszewska Gabriela 2d - 3 miejsce
Stolarczyk Paulina 2d - 3 miejsce
Gosek Emilia 1 a - wyróżnienie
Zbucki Alan 2d - wyróżnienie
Jakubiec Szymon 1b - wyróżnienie
Rudnik Dominika - wyróżnienie
XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja wymarzona podróż po Europie" E. Ścioch

M. Wolanin-Drozd
E. Ścioch
B. Pilska
A. Borkowska
Karwowska Natalia 2a - 3 miejsce Powiatowy Konkurs Recytatorski „Krajobraz słowem malowany” organizator Zespół Placówek w Łukowie M. Grzejdak
Kamecki Krzysztof 4d - 1 miejsce „O tematyce rodzinnej”- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie-Łuków A. Borkowska

Smolak  Maja 2d - 1 miejsce

Konkurs fotograficzny „Las wokół nas”
organizowany przez Muzeum Regionalne w Łukowie

E. Ścioch

Blicharz Katarzyna 3c - wyróżnienie

VI Powiatowy Konkurs  Ortograficzny „Z ortografią za pan brat”
organizowany przez Zespół Placówek w Łukowie

A. Bielecka
A. Wójtowicz

Klimuszk Mikołaj 2d - wyróżnienie XXXI Powiatowy Dziecięcy Konkurs Recytatorski „Barwy Słowa” organizator  Łukowski Ośrodek Kultury E. Ścioch
uczniowie klasy 2a - 1 miejsce Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat „Wybieramy sport” organizator Biuro Poselskie posła Cezarego Kucharskiego, ŁOK, Stowarzyszenie Młodzi Demokraci J.Smyk
Gaj Wiktoria 1b - 2 miejsce Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego organizator Zespół Szkół Nr 1 z Oddz. Integracyjnymi Łuków, SP Świdry, ŁOK pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków i Wójta Gminy Łuków B. Pilska
Borkowski Adrian 5a - 2 miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu 50 m stylem dowolnym  

1 miejsce

Karwowska Dominika

Płudowska Andzelika

Jasińska Izabela

Szklarz Paulina

Krasuska Natalia

Mućka Iga

Osińska Aleksandra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  - Piłka Nożna Dziewcząt Z. Krakowski

4 miejsce

Urbańska Kinga

Majek Zuzanna

Chudzik Marta

Dołęga Gabrysia

Sulej Izabela

Igrzyska Młodzieży Szkolnej sztafety 4x100 Dziewczęta A. Marciniuk

5 miejsce
Mościcki Kacper

Śledz Szymon

Dylak Jakub

Przeżdziak Stefan

Rosa Jakub

Igrzyska Młodzieży Szkolnej sztafety 4x100 chłopcy A. Marciniuk
Zasięg rejonowy

Borkowski Adrian 5a - 2 miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu 50 m stylem dowolnym

3 miejsce
Karwowska Dominika

Płudowska Andzelika

Jasińska Izabela

Szklarz Paulina

Krasuska Natalia

Mućka Iga

Osińska Aleksandra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  - Piłka Nożna Dziewcząt Z. Krakowski
Rola Maciej 6a - 2 miejsce

Mały Finał Ogólnopolskiego Konkurs języka polskiego ‘Słowo daję”

Organizator: Stowarzyszenie Ojczyzna Polszczyzna z Wrocławia

A. Wardak

Zasięg okręgowy

Królik Weronika 6d Konkurs Polonistyczny Lubelskiego Kuratora Oświaty A. Wardak
Burdach Martyna 6a
Lecyk Julia 6a
Konkurs Historyczny Lubelskiego Kuratora Oświaty Z. Janaszek
Borkowski Adrian 5a - 1 miejsce XVIII Otwarte Mistrzostwa Łukowa 100 m stylem zmiennym  
Borkowski Adrian 5a - 1 miejsce XVIII Otwarte Mistrzostwa Łukowa 100 m stylem dowolnym  
Borkowski Adrian 5a - 1 miejsce XVIII Otwarte Mistrzostwa Łukowa 100 m stylem motylkowym  

Zasięg miejski

3 miejsce

Chudzik Piotr

Chudzik Marta

Markowski Piotr

Konkurs „Bądź Bezpieczny” Z. Krakowski
2 miejsce w kategorii klas I-III
Włodarczyk Nikola, Klimuszko Mikołaj, Stolarczyk Paulina, Kucharska Anita - 2d

wyróżnienie
Olszewska Gabrysia
Fornal Julita
Kłosowski Adrian
Lisiewski Bartosz

1 miejsce w kategorii klas IV-VI
Piotrowska Róża, Pietrzak Aleksandra - 4b

Chudzi Piotr - wyróżnienie
Konkurs Plastyczny "Śmieciosztuka" Ewa Ścioch









Aneta Borkowska
grupa reprezentująca szkołę - 3 i 4 miejsce „Europejski Dzień Bez Samochodu”- Komenda Policji Łuków Aneta Borkowska

Zbucki Alan 2d - 1 miejsce

Czwarno Natalia 2a - 2 miejsce

Konkurs plastyczny "Sport bez dopingu - Zwyciężyłem bo nie brałem"
organizowany przez Miejskie Towarzystwo Policyjne, KPP i OSiR w Łukowie

E. Ścioch

Sadło Patrycja 2a - 1 miejsce

Prusak Cezary 2d  - 2 miejsce

Jędrzejewicz Kacper 2a - 2 miejsce

Olszewska Gabriela 2d - 3 miejsce

Kowalewska Amelia 1b - 3 miejsce

Kopeć  Natalia  1b  - 3 miejsce

Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż”
organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łukowie

E.Ścioch
J. Smyk
B. Pilska

Pulik Filip 2d - 3 miejsce

Kidyba Jakub - 3 miejsce

Konopiński Gabriel - wyróżnienie

Konkurs Plastyczny "Moje miasto za 100 lat"
organizowany przez Stowarzyszenie Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Łukowie

E. Ścioch

Aneta Borkowska
Jóźwik Julia - 1 miejsce

Miejski Konkurs plastyczny

„Mój ogród”- Niezapominajka- MBP

A. Borkowska
Włodarczyk Nikola 2d - 1 miejsce
Olszewska Gabriela 2d- 2 miejsce
 Jubileuszowe XX Uliczne Biegi 3-cio Majowe pod patronatem Rady Miasta Łuków E. Ścioch
Kurowska Aleksandra 2d - 1 miejsce
Cichosz Wojciech 2a -1 miejsce
Smolak Maja 2d - 2 miejsce
Piwowarczyk Piotr 2b - 2 miejsce

Mistrzostwa Łukowa Juniorów w Szachach w kategorii

 kl. I-III – organizator Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie i Stowarzyszenie Szachistów „SZACHPOL”

E. Ścioch
J. Smyk
E. Ścioch
M. Sekita

3 miejsce

Czarnecki Sebastian

Mościcki Kacper

Dylak Jakub

Ozygała Oliwier

Borkowski Kacper

Miszta Albert

Gawinkowski Maciej

Wawrzyszak Jakub

Ksok Jakub

Kurowski Konrad

Igrzyska Młodzieży Szkolnej -Piłka Nożna- chłopcy Z. Krakowski

1 miejsce

Karwowska Dominika

Płudowska Andzelika

Jasińska Izabela

Szklarz Paulina

Krasuska Natalia

Mućka Iga

Osińska Aleksandra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Nożna- dziewczęta Z. Krakowski
3 miejsce
Mustafajew Wiktoria
Urbańska Kinga
Chudzik Marta
Bierkat Julia

3 miejsce
Ostojski Kacper
Wójtowicz Mateusz
Krzeszowski Michał
Kopeć Marcin
Dni Łukowa – sztafeta szwedzka A. Mojzych
3 miejsce
Majek Zuzanna
Ozga Sandra
Królik Weronika

3 miejsce
Dylak Jakub
Rosa Jakub
Radomyski Jakub
Dni Łukowa – bieg na 60m A. Mojzych

2 miejsce

Szklarz Paulina

Krasuska Natalia

Mućka Iga

Piotrowska Róza

Borkowska Karolina

3 miejsce
Czarnecki Sebastian

Rusinek Sebastian

Zakrzewski Filip

Kuryła Bartłomiej

Dni Łukowa – piłka koszykowa A. Marciniuk

3 miejsce

Rubacha Mateusz

Rubacha Dawid

Łazowski Kamil

Rola Marcin

3 miejsce

Burdach Martyna

Rybka Wiktoria

Szczygieł Patrycja

Żądełek Weronika

Dni Łukowa - piłka siatkowa A. Marciniuk

2 miejsce
Cieślak Mateusz

Mościcki Maciej

Kurowski Konrad

Sydow Natalia

Jandlik Natalia

Gruszczyńska  Anna

Dni Łukowa – rzut piłką lekarską Z. Krakowski

1 miejsce

Adamowska Izabela

Karwowska Dominika

Płudowska Andzelika

Jasińska Izabela

Krasuska Natalia

Osińska Aleksandra

Adamowska Iza

1 miejsce

Ozygała Oliwier

Śledz Szymon

Gawinkowski Maciej

Ksok Jakub

Suchodolski Maciej

Miszta Albert

Wawrzyszak Jakub

Bujak Paweł

Borkowski Adrian

Dni Łukowa – piłka nożna Z. Krakowski

3 miejsce

Fornal Dawid

Ządełek  Daniel

Szczuchniak  Kacper

Ciołek  Kamila

Borkowska Wiktoria

Sulej Izabela

Dni Łukowa – przeciąganie liny Z. Krakowski
Bazyluk Piotr  - 1 miejsce
Kajka Joanna - 1 miejsce
Mateńko Konrad - 2 miejsce
Cichosz Wojciech - 2 miejsce
Piwowarczyk Julia - 2 miejsce
Piwowarczyk Piotr - 3 miejsce
Turniej szachowy w SP Nr 4 A. Mojzych

3 miejsce

Rubacha Mateusz

Rubacha Dawid

Wawrzyszak Jakub

Ksok Jakub

Rola Marcin

Łazowski Kamil

Płudowski Jakub

Borkowski Ernest

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa A. Marciniuk

Zasięg międzyszkolny

Oskroba Zuzanna  3a - 2 miejsce

Dudzik Izabela 3b- 3 miejsce

Krawczyk Weronika 3b - 3 miejsce

VI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Z ortografią za pan brat”

M. Rzepko

E. Makosz

Zasięg szkolny

Oskroba Zuzanna 3a - Mistrz Ortografii Szkolny Konkurs Ortograficzny  Mistrz Ortografii
organizowany przez Pilską Bożenę i  Jezierską Agnieszkę
 

Klasy I

Kaźmierczak Daniel 1c – 1 miejsce

Suchodolska Natalia 1b – 2 miejsce

Radomyska Amelia 1a – 3 miejsce

 

Klasy II

Klimuszko Mikołaj 2d- - 1 miejsce

Marchwicka Martyna 2b - 2 miejsce

Chomicz Krystian 2 d - 3 miejsce

 

Klasy III

Muszyńska Wiktoria 3a – 1 miejsce

Ogrodnik Katarzyna 3b - 2 miejsce

Zaniewicz Aleksander 3b – 3 miejsce

Szkolny konkurs recytatorki klas I-III
organizowany przez: M. Sekita, E. Makosz, M. Grzejdak i E. Ścioch
J. Wójcikowska
E. Ścioch
M. Rzepko
Rzymowski Bartłomiej 2d - 1 miejsce
Mościcka Zuzanna 3b - 1 miejsce
Konkurs Mały Omnibus” kl. II i III
organizator Wolanin- Drozd Monika, Bielecka Aneta
E. Ścioch
E. Makosz

Chodzińska Martyna 1c - 1 miejsce
Gosek Emilia 1a - 2 miejsce
Suchodolska Natalia 1b - 1 miejsce
 
Sadło Patrycja 2a - 1 miejsce
Marchwicka Martyna 2b - 2 miejsce

Karolkiewicz Nina 2a - 2 miejsce

Józwik Kacper 2c - 3 miejsce

Olszewska Gabriela 2d  - 3 miejsce

 

Jarosińska Gabriela 3a - 1  miejsce

Ogrodnik Katarzyna 3b - 2  miejsce

Bartoń Piotr 3c - 3 miejsce

Konkurs na najładniejszy zeszyt
organizator Kondratowicz Jadwiga, Smyk Jolanta
 

Gaj Wiktoria 1b - 1 miejsce

Sadło Patrycja 2 -  1 miejsce

Oskroba Zuzanna 3a -  1 miejsce


Dudzik Izabela - 2 miejsce
Ogrodnik Katarzyna - 2 miejsce

Muszyńska Wiktoria 3a - 3 miejsce

Konkurs piosenki dziecięcej
organizator Smyk Jolanta, Rzepko Małgorzata, Grzejdak Marzenna
B. Pilska
J. Smyk
M. Rzepko
E. Makosz
klasy pierwsze
Radomyska Paulina 1b - 1 miejsce
Lipka amelia 1a - 2 miejsce

Suchodolska Natalia 1b - 3 miejsce

klasy drugie
Pulik Filip 2d - 1 miejsce
Stolarczyk Paulina 2d - 2 miejsce
Owczarska Weronika 2c - 3 miejsce

klasy trzecia
Lecyk Weronika 3b - 1 miejsce
Mościcka Zuzanna 3b - 2 miejsce
Czyżak Milena 3c - 3 miejsce
Konkurs plastyczny „Śmieci segregujemy- w zieleni żyjemy” organizowany przez Jezierska Agnieszka, Pilska Bożena
B.Pilska
A. Jezierska
M. Wolanin-Drozd
B.Pilska


E. Scioch

J. Kondratowicz


E. Makosz

A. Wójtowicz
Rosa Jakub 2b - 1 miejsce
Filip Kacper 2c - 1 miejsce
Krawczyk Weronika 3b - 1 miejsce
Konkurs wiedzy „Życie i twórczość Juliana Tuwima”
organizator: Smyk Jolanta, Kondratowicz Jadwiga, Sekita Mirosława, Ścioch Ewa
M. Sekita
J. Kondratowicz
E. Makosz
Wiąckiewicz Julia 1b - 1 miejsce
Rosa Jakub 2b  - 1 miejsce
Zaniewicz Alek 3b - 1 miejsce
Józwik Zuzanna 1a - 2 miejsce
Łukomski Konrad 2d -2 miejsce
Mościcka Sebastian 3b - 2 miejsce
Gosek Emilia 1a - 3 miejsce
Mazurek Wiktoria 2c - 3 miejsce
Karolkiewicz Nina 2a - 3 miejsce
Pawlak Weronika 3b - 3 miejsce
Konkurs plastyczny „Ilustrujemy wiersze Juliana Tuwima”
organizowany przez: Ścioch Ewa, Wolanin- Drozd Monika
wychowawcy klas

KLASY I

miejsce 1

Radomyska  Paulina 1b

Kaźnierczak Daniel  1c

miejsce 2

Kamińska Dominika 1b

Kacprzak Sebastian 1a

miejsce 3

Zabielska Maja 1a

Wiąckiewicz Julia  1b

KLASY II

miejsce 1

Sadło Patrycja 2a

miejsce 2

Karolkiewicz Nina 2a

Owczarska Weronika 2c

miejsce 3

Zbucki  Alan 2d

Jaśkowska  Klaudia 2b

 

KLASY III

miejsce 1

Mościcka Zuzanna 3b

miejsce 2

Lejnert Aleksandra 3a

miejsce 3

Guz Arkadiusz 3c

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”
organizowany przez:  Pilska Bożena, Wolanin- Drozd Monika, Bielecka Aneta, Grzejdak Marzenna
wychowawcy

Mościcka Zuzanna 3b Mistrz Matematyki klas III
zorganizowany przez A. Bielecka, A. Wójtowicz
 
Kozłowska Kamila 4a
Zaniewicz Emilia 4a
Głuchowska Oliwia  5b 

Pieniak Julia  6b

Bilski Michał 6b

Szkolny konkurs literacki dla uczniów klas IV-VI

Gdzie jesteś św. Mikołaju?!

Dorota Nurzyńska
Agnieszka Wardak

Włodarczyk Nikola 2d - 1 miejsce

Piotrowska Martyna 3c - 2 mieksce

Chruściel Mateusz 3c - 3 miejsce

Frohe Weihnachten! Szkolny konkurs plastyczno – językowy dla uczniów klas drugich i trzecich na kartkę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim

A. Chudzik

Bilski Michał 6b - 1 miejsce
Pszczółkowska Oliwia  6a - 2 miejsce
Julia Piwowarczyk 5d - 3 miejsce
Szkolny Konkurs "My Christmas Card" - na kartkę świąteczną M. Brońska
Zabielska Maja  - 1 miejsce
Józwik Zuzanna - 2 miejsce
SzabelskaAgnieszka   - 3 miejsce
Szczygielski Michał - 3 miejsce
Szkolny konkurs na najpiękniejsze ZOO po angielsku R. Michalak
Świder Krystian - 1 miejsce
Adkonis Aleksandra  - 2 miejsce
Chodzińska Martyna  - 3 miejsce
Conkała Oliwia   - 3 miejsce
Konkurs na najładniejszą książeczkę o zabawkach w języku angielskim R. Michalak
Kamecka Małgorzata - 1 miejsce
Dudzik Izabela - 2 miejsce
Jasińska Aleksandra - 3 miejsce
Mościcka Zuzanna  - 3 miejsce
Szkolny Konkurs na najładniejszy list do Świętego Mikołaja R. Michalak

Burdach Martyna 6a - 1 miejsce
Rola Maciej 6a - 2 miejsce

Śledź Aleksandra 6a - 3 miejsce

Kajka Joanna 5d - 3 miejsce

Szkolny Konkurs Wiedzy o o Wielkiej Brytanii i USA

M. Brońska

Pawlak Weronika 3b - 1 miejsce

Szyndler Martyna 3b - 2 miejsce

Ogrodnik Katarzyna 3b - 3 miejsce

Konkurs  Bożonarodzeniowy pt:  ”Jezus się narodził„

organizatorzy: s. M. Poszwa, s. H. Tokarska

s. M. Poszwa

Odrzygóźdź Marta 6d - 1 miejsce

Mościcka Kinga 6d - 2 miejsce

Zieliński Maciej 6d - 3 miejsce

Szmuniewska Marta 5a - 3 miejsce

Konkurs  Bożonarodzeniowy pt: „ W stajence”

Organizatorzy: s. Maria Poszwa, Bożena Pietrza

B. Pietrzak
s. M. Poszwa

1 miejsce

Mościcka Zuzanna 3b

Zbucki Alan 2d

2 miejsce
Kwiatkowski Bartosz 3a

Łukomski Konrad 2d

 

3 miejsce

Muszyńska Wiktoria 3a

Jarosińska Gabriela 3a

Dylak Julia  2b

Smolak Maja  2d

 

Konkurs plastyczny dla kl. II i III „Ratujmy las”

organizowany przez SP 4 – Borkowska Joanna przy współudziale WFOŚ i GW w Lublinie oraz Wydziału Ochrony Środowiska Miasta Łuków

Makosz Ewa

Ścioch Ewa

Rzepko Małgorzata

Ścioch Ewa

 

 

Rzepko Małgorzata

Rzepko Małgorzata

Ścioch Ewa

Ścioch Ewa

1 miejsce

Kamecka Małgorzata 3a

Mościcka Zuzanna 3b

2 miejsce

Oskroba Zuzanna 3a

Bartoń Piotr 3c

3 miejsce

Zaniewicz Alek 3b

Konkurs literacki dla kl. III na wiersz o szkole

organizowany przez: Ścioch Ewa, Grzejdak Marzenna

Rzepko Małgorzata

 Makosz Ewa

 

Rzepko Małgorzata

Wójtowicz Anna

 

 

Makosz Ewa

1 miejsce
Gosek Emilia 1a
Cichosz Wojciech - 2a

2 miejsce
Wierzejski Łukasz - 1b
Wysokińska Maja - 2d

3 miejsce
Jóźwik Zuzanna - 1a
Makosz Bartosz - 2a

Konkurs plastyczny klas I i II "Moja szkoła"
organizowany przez: Wójtowicz Anna, Bielecka Aneta

Wolanin- Drozd Monika

Smyk Jolanta

Pilska Bożena

Ścioch Ewa

 

 

Jezierska Agnieszka,

Wolanin- Drozd Monika

Smyk Jolanta

klasy I
Kaźmierczak Daniel 1c- 1 miejsce
Majek Filip 1b- 2 miejsce
Radomyska Amelia 1a - 3 miejsce

klasy II
Sadło Patrycja 2a - 1 miejsce
Zbucki Alan 2d - 2 miejsce
Jaśkowska Klaudia 2b - 3 miejsce

klasy III
Oskroba Zuzanna 3a - 1 miejsce
Dziudzik Iza 3b - 2 miejsce
Borkowska Kinga 3a - 3 miejsce

Konkurs kolęd i pastorałek
organizowany przez: Smyk Jolanta, Jezierska Agnieszka, Rzepko Małgorzata, Grzejdak Marzenna, Pilska Bożena

A. Jezierska
M. Grzejdak
B. Pilska
M. Rzepko
J. Smyk

klasy I

Kamińska  Dominika 1b - 1 miejsce

Gosek Emilia 1a - 2 miejsce

Adkonis Aleksandra 1c - 3 miejsce

klasy II

Dylak Julia  kl. II b - 1 miejsce

Zakrzewska Nina kl. II c - 2 miejsce

Sadło Patrycja  kl. II a - 2 miejsce

Wysokińska Maja  kl. II d - 3 miejsce

klasy III

Dudzik  Izabela kl. III b - 1 miejsce

Białowąs Wiktoria kl. III a - 2 miejsce

Lejnert Aleksandra  kl. III a - 3 miejsce

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" - klasy I - III organizowany przez: Ścioch Ewa, Pilska Bożena, Wolanin- Drozd Monika, Bielecka Aneta, Grzejdak Marzenna, Rzepko Małgorzata

nauczyciele wychowawcy

Rola Maciej 6a - 1 miejsce
Burdach Martyna 6a - 2 miejsce
Królik Weronika - 2 miejsce
Potocka Mirela - 2 miejsce

Szkolny Konkurs z języka polskiego Licz się ze słowami

Organizator: Agnieszka Wardak

A. Wardak


D. Nurzyńska
Cichosz Julia - 1 miejsce
Potocka Mirela - 2 miejsce
Majewska Sylwia - 3 miejsce

Szkolny Konkurs ortograficzny Jestem mistrzem ortografii dla klas VI

Organizator: Dorota Nurzyńska

D. Nurzyńska
Borkowski Adrian 5a - 1 miejsce
Chudzik Marta 5a - 2 miejsce
Rogowska Malwina 5d - 3 miejsce

Szkolny Konkurs ortograficzny Jestem mistrzem ortografii dla klas V

Organizator: Agnieszka Wardak

A. Wardak

I. Zubkiewicz
Bednarczyk Zuzanna - 1 miejsce
Łukasik Katarzyna - 2 miejsce
Pyrko Małgorzata - 3 miejsce

Szkolny Konkurs ortograficzny Jestem mistrzem ortografii dla klas IV

Organizator: Joanna Olszewska

J. Olszewska
Krzeszowski Michał 5d - 1 miejsce
Kostjan Magdalena 5d - 2 miejsce
Stroński Kacper  - 3 miejsce

Szkolny Konkurs mitologiczny W kręgu mitów dla klas V

Organizator: Joanna Olszewska

I. Zubkiewicz

J. Olszewska
Dybciak Gabriela - 1 miejsce
Kordecki Jakub - 2 miejsce
Micha Klaudia - 3 miejsce
Śledź Zuzanna - 3 miejsce

Szkolny Konkurs Najlepszy znawca baśni dla klas IV

Organizator: Dorota Nurzyńska

D. Nurzyńska
Czajka Weronika 6d - 1 miejsce
Wawrzyszak Jakub 6a - 2 miejsce
Zielinski Maciej 6d - 3 miejsce
Przedmiotowy konkurs techniczny A. Mojzych
1 miejsce
Smolak Maja
Grzywaczewska Karolina
Gaj Wiktoria

Szkolny Konkurs  Plastyczny

„Najpiękniejsze zwierzątko z płyt CD”

 

 

 

 

 

 




 

 

Copyright /font> © 2008 SP4 Łuków