Osiągnięcia - Rok szkolny 2013/2014


 

 

 

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg ogólnopolski

 Kostjan  Magdalena 6d - wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska – wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe - część plastyczna

Organizowana przez Ojców Franciszkanów w Siedlcach

B. Pietrzak

Lesiuk Maria 1c - miejsce 3 XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"  
Piwowarczyk Piotr 3b - miejsce 1 w kat. klas I-III szkół podstawowych

Piwowarczyk Julia 6d - miejsce 4-5
Turniej Karo Chess 2014 Pamięci Magnificencji Rektora Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa dr inż. Leszka Gadomskiego w Siedlcach  
Piwowarczyk Julia 6d  - udział Finał Ogólnopolskiej akcji "Szachiści grają dla Polonii" warszawa, Senat RP
Piwowarczyk Julia 6d - miejsce 3 w kat. juniorki do lat 14 XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskiej Spółdzielczości "Memoriał Ryszarda Czermińskiego"  
Piwowarczyk Julia 6d - miejsce 9
Krzeszowski Michał 6d - miejsce 9
Borkowski Adrian 6a - miejsce 11
Sęk Maja 6d - miejsce   11
Chudzik Marta 6a - miejsce 13
Bujak Paweł 6a - miejsce 14
Lada Aleksandra 6d - miejsce 14
Kiryła Martyna 5 - miejsce 13
Galileo 2014 - ogólnopolski konkurs z j. angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa Brońska Marta
Królik Paweł - miejsce 34
Majczyna Bartosz - miejsce 46
Moscicki Gabriel  - miejsce 48
Zuch ogólnopolski konkurs z j. angielskiego dla klas III organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej Chernik Agnieszka
wyróżnienia
Wróbel Kinga
Zaniewicz Emilia
Chudzik Piotr
Kozłowska Kamila
Federowicz Kamila
Śledź Szymon
Kamecka Blanka
Borkowskia Karolina
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutsch auf der Bühne, organizator Wydawnictwo Szkolne PWN we współpracy z Fundacją Współpracy Polsko – Niemieckiej i Instytutem Goethego  
wyróżnienie
Prusak Cezary 3d
Majczyna Bartosz 3c
Muszynska Wiktoria 4a
Krawczyk Weronika 4b
Mościcka Zuzanna 4b
Konopiński Gabriel 5a
Borkowski Adrian 6a
Kajka Joanna 6d
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" Ścioch Ewa
Kondratowicz Jadwiga
Piskorz Beata
 Borkowski Rafał
finaliści
Borkowski Adrian 6a
Kajka Joanna 6d
Konopiński Gabriel 5a
Krawczyk Weronika 4b
Mościcka Zuzanna 4b
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA Borkowski Rafał
Piskorz Beata
Karwowska Natalia 3a - wyróżnienie IV Podlaska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Siemiatyczach Grzejdak Marzenna
Chudzik Marta 6a - finalistka

IV Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego

Organizator: Kolegium Zakonu Pijarów i Fundacja „Krąg Przyjaciół Dziecka” im. św. Józefa Kalasancjusza w Warszawie

Wardak Agnieszka

Zasięg wojewódzki

wśród kl. 1-3
Gosek Emilia 2a - miejsce 3
Szabelska Agnieszka 2a - wyróżnienie
Olszewska Gabriela 3d - wyróżnienie

wśród kl. 4-6
Kidyba Jakub 5d - wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje spotkanie z Sienkiewiczem" M. Wolanin-Drozd
E. Ścioch


A. Borkowska
Piotr Piwowarczyk 3b - miejsce 4 w grupie wiekowej rocznik 2004-2005

Piwowarczyk Julia 6d - miejsce 4 w grupie wiekowej 2001-2002
Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty  
Borkowski Adrian 6a - 4 miejsce Igrzyska Szkolne w Pływaniu  

Zasięg powiatowy

Smolak Maja 3d - miejsce 1
Pulik Filip 3d - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Motocyklem przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość"
ŁOK, Stowarzyszenie Motocyklowe
Ścioch Ewa
Włodarczyk Nikola 3d - miejsce 3
wyróżnienia:
Tomasiewicz Maja 1c
Łukomski Konrad 3d
XV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Rodzina największy skarb"
Organizator Miejska Biblioteka Publiczna
 Ścioch Ewa
Wójtowicz Anna
wyróżnienia otrzymali
Zabielska Maja 2a
Stolarczyk Paulina 3d
Bielecki Jakub 3
Leśnik gospodarzem lasu
Powiatowy Konkurs Plastyczny w Nadleśnictwie Łuków
M. Wolanin-Drozd
E. Ścioch
Pulik Amelia1b i Pulik Filip 3d - miejsce 1

wyróżnienia
Olszewska Gabriela 3d
Owczarska Weronika 3c
Ozdoba choinkowa inspirowana lasem
Powiatowy Konkurs Plastyczny w Nadleśnictwie Łuków
E. Ścioch
Borkowski Adrian 6a - 1 miejsce Igrzyska Szkolne w Pływaniu - styl dowolny  
Lada Aleksandra 6d - 1 miejsce
Mościcka Zuzanna 4b - 2 miejsce
Igrzyska Szkolne w Pływaniu - styl klasyczny  
Oziębło Daniel 3a - miejsce 1 Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Z ortografią za pan brat"
Zespół Placówek w Łukowie
GrzejdakMarzenna
Sadło Patrycja 3a - wyróżnienie
Kubiak Martyna 1a
Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej "Wesołe Nutki" Smyk Jolanta
Piwowarczyk Julia - miejsce 1 Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego Juniorek do lat 18 pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków  
     
Zasięg rejonowy
Borkowski Adrian 6a - 1 miejsce Igrzyska Szkolne w Pływaniu  
Piwowarczyk Piotr  3b
miejsce 1 w klasyfikacji OPEN
miejsce 1 w klasyfikacji chłopców z Łukowa
miejsce 1 w klasyfikacji najlepszy zawodnik z Powiatu Lukowskiego

Piwowarczyk Julia 6d -
miejsce 1 w klasyfikacji dziewcząt
I Otwarte Mistrzostwa Łukowa Dzieci do lat 13 w Szachach Klasycznych pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków  
Piwowarczyk Piotr  3b - miejsce 1 Turniej Dzieci do lat 10 "Edukacja przez szachy w Szkole" pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków  
Piwowarczyk Piotr  3b
miejsce 1 w kat. Juniorów OPEN do lat 13
miejsce 1 w kat. klas I-III szkół podstawowych

Piwowarczyk Julia 6d
miejsce 3 w klasyfikacji OPEN
miejsce 2 w kat. klas IV-VI szkół podstawowych
XII Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Grezówce  
Piwowarczyk Piotr  3b
miejsce 1 w kat. do lat 10

Piwowarczyk Julia 6d - miejsce 2 w kat. do lat 14
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów  
Piwowarczyk Piotr 3b - miejsce 2 Turniej dla dzieci do lat 10 "Edukacja przez Szachy w Szkole"
Międzyrzec Podlaski
 

Zasięg okręgowy

     

Zasięg miejski

Gawinkowska Natalia 2b
Gaj Wiktoria  2b
Miejski Konkurs Plastyczny Pocztówka Bożonarodzeniowa (ŁOK) D. Kondracka
B. Pilska
indywidualnie szkoły podstawowe
Cichosz Wojciech - miejsce 3
Piwowarczyk Julia 6d- miejsce 6

drużynowo szkoły podstawowe
Szkoła Podstawowa nr 4 - miejsce 1
XIV Zimowe Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Miasta Łuków w Szachach Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych
szkoły podstawowe
Jasińska Izabela 6a - miejsce 2
Mościcki Sebastian 6b - miejsce 3
Karwowski Kacper - miejsce 4
Tokarz Karolina - miejsce 5
Kordecki Jakub - miejsce 6
IV Mikołajkowe Mistrzostwa w Warcabach 64-polowych o Puchar Burmistrza Miasta Łuków  
w kategorii klas 1-3
Olszewska Gabriela 3d - miejsce 1
Gosek Emilia 2a - miejsce 2
Miejski Konkurs Plastyczny  "Czysty sport" organizowany przez Policyjne Towarzystwo Sportowe i Medyczne Studium Zawodowe E. Ścioch
M. Wolanin-Drozd
Tyszkiewicz Justyna 4a - miejsce 1
Borkowska Kinga 4a - miejsce 6
Jasińska Aleksandra 4a - miejsce 7
Włodarczyk Nikola 3a - miejsce 14
XXI Łukowskie Biegi Niepodległości
dziewczęta rocznik 2004-2003 (kl. 1-3) na dystansie 850 m
M. Kołodziej
A. Mojzych
Domańska Maja 2a - miejsce 2
Jakubiec Szymon 2b - miejsce 3

wyróżnienia
Gawinkowska Natalia 2b
Kalinowska Izabela 1c
Smolak Maja 3d
urbańska Oliwia 1a
Paszczuk Brajan 3a
"Na wiejskim podwórku"
Konkurs plastyczny w Miejskiej Bibliotece Publicznej
M. Wolanin-Drozd
B. Pilska
D. Kondracka
A. Wójtowicz
E. Ścioch
E. Kiergielewicz
J. Smyk
kategoria juniorek do lat 10
Kurowska Aleksandra 3a - miejsce 4
Dmowska wiktoria 5b - miejsce 5

kategoria junior do lat 10
Cichosz Wojciech 3a - miejsce 1
Piwowarczyk Piotr 3b - miejsce 5

Kategoria juniorek do lat 12
Piwowarczyk Julia 6d - miejsce 1
Kajka Joanna 6d - miejsce 2
Kopyść Paulina 5d - miejsce 5
Turniej Niepodległości w Szachach Juniorzy do lat 12  
Borkowski Szymon 2a
Izdebska Maja 2a
Kozłowski Adrian 1b
Radomyska Paulina 2b
Miejski Konkurs Plastyczny "Kartka Wielkanocna 2014"
ŁOK
Jezierska Agnieszka
Makosz Ewa
Pilska Bożena
Wereszczynska Elżbieta
Stolarczyk Paulina 3d -  wyróżnienie Miejski Ekologiczno - Plastyczny Konkurs "Wiosna, ach to TY"
MBP Filia nr 3
Ścioch Ewa
Mościcki Gabriel 3c - miejsce 5
Majczycna Bartosz 3c - miejsce 6

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Asy z trzeciej klasy”

Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 5 Łuków

Kondratowicz Jadwiga
miejsce 3 - drużynowo
Chudzik Marta 6a
Chudzik Piotr 5a
Zaniewicz Aleksander 4b
Jestem Bezpieczny Mojzych Andrzej
Pyrko Małgorzata - miejsce 3 Najpiękniejszy Latawiec Mojzych Andrzej

Zasięg międzyszkolny

Rzymowski Bartłomiej 3d VII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Z ortografią za pan brat"
SP1
Ścioch Ewa
Kiryła Martyna  - miejsce 1
Syrzycki Jakub - miejsce 5
Bednarczyk Zuzanna - miejsce 9
English Master konkurs dla klas V Brońska Marta
Chudzik Marta 6a - miejsce 2
Borkowski Adrian 6a - miejsce 3
Kajak Joanna 6d - miejsce 3
Kulpa Jakub 6d - miejsce 3
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Piskorz Beata
Borkowski Rafał
Bednarczyk Zuzanna 5d - miejsce 1 Konkurs plastyczny "Pocztówka Wielkanocna" ŁOK Kondracka Dorota

Zasięg szkolny

W kategorii klas 1-3

miejsce 1
Ścioch Julia 1b

miejsce 2
Suchodolska Natalia 2b
Radomyska Paulina 2b

miejsce 3
Tuszyński Szymon 3a
Kowalewska Amelia 2b

W kategorii klas 4-6
miejsce 1
Białowąs Wiktoria 4a

miejsce 2
Piotrowska Róża 5b
Wojs Oliwia 4b

miejsce 3
Radomyski Jakub 4b
Konopiński Gabriel 5a
"Anioły i Aniołki - ozdoba choinkowa"  
klasy 1
Sprycha Zofia 1b - miejsce 1
Lesiuk Maria 1c - miejsce 2
Kamola Bernard 1b - miejsce 3

klasy 2
Chmura Błażej 2c - miejsce 1
Próchniewicz Aleksandra 2b - miejsce 2
Adkois Aleksandra 2c - miejsce 3

klasy 3
Dylak Julia 3b - miejsce 1
Sadło Patrycja 3a - miejsce 2
Wysokińska Maja 3d - miejsce 3
Konkurs Kolędy i pastorałki
organizator: A. Jezierska, B. Pilska, J. Smyk, M. Rzepko, M. Grzejdak
 
Rzymowski Bartłomiej 3d - Mistrz ortografii Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 3 "Mistrz ortografii" Ścioch Ewa
klasy 1
Olszewski Maciej 1b- miejsce 1
Klimuszko Bartosz 1b - miejsce 2
Prusak Wiktoria 1c - miejsce 3

klasy 2
Próchniewicz Aleksandra 2b - miejsce 1
Świerk Jakub 2a - miejsce 2
Gaj Wiktoria 2b - miejsce 3

klasy 3
Zakrzewska Emilia 3c - miejsce 1
Stolarczyk Paulina 3d - miejsce 2
Pulik Filip 3d - miejsce 3
Szkolny Konkurs Plastyczny "Zmieniaj nawyki - nie klimat" Jezierska Agnieszka
Kondratowicz Jadwiga
Ścioch Ewa
Wójtowicz Anna
Pilska Bożena
klasy 2
Kacprzak Sebastian 2a - miejsce 1
Beran Krzysztof 2a - miejsce 2
Wierzchowski Maciej 2b - miejsce 3

klasy 3
Majczyna Bartosz 3c - miejsce 1
Oziębło Daniel 3a - miejsce 2
Prusak Cezary 3d - miejsce 2
Cichosz Wojciech 3a - miejsce 3
Szkolny Konkurs Wiedzy klas II i III "Mały Omnibus" Jezierska Agnieszka
Kondratowicz Jadwiga
Ścioch Ewa
Smyk Jolanta
Pilska Bożena
GrzejdakMarzenna
Tomasiewicz Maja 1c - miejsce 2
Ksok Kaja 1c - miejsce 2
Gaj Wiktoria 2b - wyróżnienie
Szkolny Konkurs Tańca Wójtowicz Anna
Pilska Bożena
Mościcki Gabriel 3c - Mistrz Matematyki Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III "Mistrz Matematyki" Kondratowicz Jadwiga
klasy I
Pulik Amelia 1b - miejsce 1
Bącik Aleksandra 1b - miejsce 2
Serżysko Arek 1b - miejsce 2
Szymkowiak Szymon 1a - miejsce 3
Serżysko Olaf 1b - miejsce 3

klasy 2
Radomyska Paulina 2b - miejsce 1
Świerk Jakub 2 a - miejsce 2
Krzeszowski Jan 2a - miejsce 2
Chodzińska Martyna 2c - miejsce 3
Podstawka Kacper 2a  - miejsce 3

klasy 3
Olszewska Gabriela 3d - miejsce 1
Karolkiewicz Nina 3a - miejsce 2
Sadło Patrycja 3a - miejsce 2
Paszczuk Brajan 3a - miejsce 3
Bielecki Jakub 3d - miejsce 3
Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną klasy I - III wychowawcy
klasy 1
Trochym Alicja 1c - miejsce1
Pycek Olaf 1c - miejsce 2
Kamola Bernard 1b - miejsce 3

klasy 2
Borkowski Szymon 2a - miejsce 1
Suchodolska Natalia 2b - miejsce 2
Markowski Adam 2a - miejsce 3

klasy 3
Marchwicka Martyna 3b - miejsce 1
Pulik Filip 3d - miejsce 2
Klimuszko Mikołaj 3d - miejsce 3
Konkurs Recytatorski klas I - III Wojtowicz Anna
Jezierska Agnieszka
Sekita Mirosława
Pilska Bożena
Makosz Ewa
klasy 1
Kamola Bernard 1b - miejsce 1
Korycińska Maja 1a - miejsce 2
Wereszczyńska Patrycja 1c - miejsce 3

klasy 2
Suchodolska Natalia 2b - miejsce 1
Żmuda Aleksander 2c - miejsce 2
Chodzińska Martyna 2c - miejsce 3

klasy 3
Marchwicka Martyna 3b - miejsce 1
Karolkiewicz Nina 3a - miejsce 2
Włodarczyk Nikola 3d - miejsce 3
Duda Zofia 3c - miejsce 3
Zeszyt moją wizytówką  

miejsce 1
Kubiak Martyna I a

Lesiuk Maria I c

Kaźmierczak Daniel II c

Sadło Patrycja III a

miejsce 2
Kamola Bernard I b

Kochańska Patrycja kl. II c

Dylak Julia, Jaśkowska Klaudia III b

miejsce 3
Prusak Wiktoria, Konopińska Nela Ic

Zbucki Alan III d

Wygowska Kinga II c

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

Organizator: Rzepko Małgorzata, Smyk Jolanta, Grzejdak Marzenna

Rzepko Małgorzata

Wójtowicz Anna

Wójcikowska Jadwiga

Smyk Jolanta

Makosz Ewa

Sekita Mirosława

Ścioch Ewa

 

miejsce 1
Bartoń Piotr 4c
Chudzik Piotr 5a
Fornal Dawid 5c

miejsce 2
Oskroba Zuzanna 4a
Krawczyk Weronika 4b

miejsce 3
Kwiatkowski Bartosz 4a
Domańska Julia 4a
Mościcka Zuzanna 4b
Śledź Zuzanna 4b
Jasińska Izabela 6a
Chudzik Marta 6a
Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II  
klasy 1-3
Patyńska Wiktoria 2c - miejsce 1
Duda Zofia 3c - miejsce 2
Domański Kacper 2b - miejsce 2
Radomyska Paulina 2b - miejsce 3
Szczygielskie Bartosz 3a - miejsce 3
klasy 4-6
miejsce 1
Stański Kacper 5a
Sprycha Klaudia 4b

miejsce 2
Ogrodnik Katarzyna 4b
Szkolny Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II wśród wiernych" Wójcikowska  Jadwiga
Kondratowicz Jadwiga
Pilska Bożena
Smyk Jolanta
Łukasik Katarzyna 5d - miejsce 1
Krawczyk Weronika 4b - miejsce 1
Pawlak Weronika 4b - miejsce 2
Szczygielska Martyna 5d - miejsce 2
Mrozowski Jakub 5d - miejsce 3
Szkolny Konkurs Biblijny z Ewangelii Św. Łukasza  
Mościcka Zuzanna 4b - miejsce 1
Ochmańska Aleksandra 4b - miejsce 2
Bartoń Piotr 4c - miejsce 2
Mistrz Przyrody klas IV  
Łukasik Katarzyna 5d - miejsce 1
Konopiński Gabriel 5a - miejsce 2
Łukasik Bartłomiej 5d - miejsce 3
Mistrz Przyrody klas V  
Kamecka Blanka 5a - miejsce 1
Wójtowicz Mateusz 5d - miejsce 2
Kopyść Paula 5d - miejsce 3
Konkurs ekologiczny z okazji "Dnia Ziemi"  
Śledź Zuzanna 5b
Borkowska Karolina 5a
Mucha Klaudia 5a
Urbańska Kinga 5b
Chudzik Piotr 5a
Kozłowska Kamila 5a
Sosnowska Magdalena 5b
Wróbel Kinga 5a
Janaszek Mikołaj 5a
Piotrowska Róża 5b
Dybciak Gabriel 5b
"List do Ziemi"  
Sosnowska Magdalena  - miejsce 1
Śledź Zuzanna - miejsce 2
Wójtowicz Mateusz - miejsce 3
Valentine`sCard konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową dla klas IV-VI Brońska Marta
Krzeszowski Michał 6d - miejsce 1
Borowski Adrian 6a - miejsce 2
Lada Aleksandra 6d - miejsce 3
English speaking countries - konkurs wiedzy o krajach anglosaskich i języku angielskim dla klas VI Brońska Marta
Kiryła Martyna - miejsce 1
Mościcki Maciej - miejsce 2
Mrozowski Jakub - miejsce 3
English speaking countries - konkurs wiedzy o krajach anglosaskich i języku angielskim dla klas V Brońska Marta
Mościcka Zuzanna  - miejsce 1
Kwiatkowski Bartosz 4a - miejsce 2
Soćko Maciej 4a - miejsce 2
Krawczyk Weronika 4b - miejsce 3
I`m the Best - konkurs języka angielskiego dla klas IV Michalak Renata
Chernik Agnieszka
Brońska Marta
Kaźmierczak Daniel - miejsce 1
Beran Krzysztof - miejsce 2
Kochańska Patrycja - miejsce 3
Mistrz Słówek Angielskich - konkurs z języka angielskiego dla klas II Michalak Renata
Bednarczyk Zuzanna - miejsce 1
Kopyść Paula - miejsce 2
Syrzycki Jakub - miejsce 3
"Words... words..." - konkurs języka angielskiego dla klas V Michalak Renata
Brońska Marta
Kaźmierczak Daniel  - miejsce 1
Trzaskowski Jakub - miejsce 2
Chodzińska  Martyna - miejsce 3
Konkurs na Najładniejszy Zeszyt Angielski dla klas II Michalak Renata
Borkowski Adrian 6a - miejsce 1
Chudzik Marta 6a - miejsce  2
Kulpa Jakub 6d - miejsce 2
Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki klas 6"
Piskorz B.
Borkowski Rafał
Konopiński Gabriel 5a - miejsce  1
Kozłowska Kamila 5a  - miejsce  2
Śledź Zuzanna - miejsce  3
Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki klas 5" Borkowski Rafał
Krawczyk Weronika 4b - miejsce 1
Małagowski Mateusz 4a - miejsce  2
Muszyńska Wiktoria 4a - miejsce  3
Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki klas 4" Borkowski Rafał
Piskorz Beata
Wąsowski Łukasz 6b - miejsce 1
Borkowski Adrian 6a - miejsce 2
Chudzik Marta 6a - miejsce 2
Jeden z dziesięciu - klasy 6
organizator: Dziewulski Grzegorz
Piskorz Beata
Mrozowski Jakub - miejsce 1
Śledź Zuzanna - miejsce 2
Wójcicka Kaja 5b - miejsce 3
Jeden z dziesięciu - klasy 5
organizator: Dziewulski Grzegorz
Borkowski Rafał
Dziewulski Grzegorz
Mościcka Zuzanna 4b - miejsce 1
Janiszek Klaudia 4b - miejsce 2
Krawczyk Weronika 4b - miejsce 3
Jeden z dziesięciu - klasy 4
organizator: Dziewulski Grzegorz
Borkowski Rafał
Chudzik Marta 6a - miejsce 1
Borkowski Adrian 6a - miejsce 2
Kuryła Bartłomiej 6b - miejsce 3
Szkolny Konkurs z języka polskiego  "Licz się ze słowami"
organizator: Agnieszka Wardak
Wardak Agieszka
Wróbel Kinga - miejsce 1
Kozłowska Kamila - miejsce 2
Pietrzak Aleksandra - miejsce 3

Szkolny Konkurs ortograficzny Jestem mistrzem ortografii dla klas V

organizator Agnieszka Wardak

Nurzyńska Dorota
Krawczyk Weronika 4b - miejsce 1
Oskroba Zuzanna 4a -miejsce 2
Mościcka Zuzanna 4b - miejsce 3

Szkolny Konkurs ortograficzny Jestem mistrzem ortografii dla klas IV

organizator  Joanna Olszewska

Nurzyńska Dorota
Wardak Agnieszka
Kostjan Magdalena 6d - miejsce 1
Chudzik Marta 6a  -miejsce 2
Dołęga Gabriela 6b - miejsce 3

Szkolny Konkurs ortograficzny Jestem mistrzem ortografii dla klas VI

organizator Dorota Nurzyńska

Olszewska Joanna
Wardak Agnieszka
Chudzik Piotr 5a - miejsce 1
Zalewski Andrzej 5a - miejsce 2
Patkowska Julia  - miejsce 3
Szkolny konkurs Mitologiczny "W kręgu mitów" dla klas V
organizator Olszewska Joanna
Nurzyńska Dorota
Olszewska Joanna
Mościcka Zuzanna 4b - miejsce 1
Oskroba Zuzanna 4a - miejsce 2
Bartoń Piotr 4c -  miejsce 3
Szkolny Konkurs "Najlepszy znawca baśni" dla klas IV kategoria wiedza
organizator Nurzyńska Dorota
Nurzyńska Dorota
Wardak Agnieszka
Wojs Oliwia 4b -miejsce 1
Dudzik Izabela - miejsce 2
Mościcka Zuzanna 4b - miejsce 3
Oskroba Zuzanna 4a - miejsce 3
Szkolny konkurs czytelniczy dla klas IV "Najlepszy znawca baśni" kategoria postać z basni Nurzyńska Dorota
Wardak Agnieszka
Osińska Ewelina 6a - bardzo dobry wynik
Młynarz Krzysztof - bardzo dobry wynik
Szkolny konkurs Ortograficzny "Jestem mistrzem ortografii" dla uczniów z opiniami i orzeczeniami
organizator: Wardak Agnieszka, Borkowska Aneta
Jaworska Monika
Wyzińska Magdalena
Szklarz Paulina 6b - miejsce 1
Jasińska Izabela 6a - miejsce 2
Ozygał Oliwier - miejsce 3
Przedmiotowy konkurs z techniki Mojzych Andrzej

 

 

 

 

 




 

 

Copyright /font> © 2008 SP4 Łuków