Osiągnięcia - Rok szkolny 2014/2015


 

 

 

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg ogólnopolski

Filip Pulik 4d - 6. miejsce w woj.lubelskim (kategoria: klasy IV)

Bartłomiej Rzymowski 4d - 7. miejsce w woj.lubelskim (kategoria: klasy IV)

Kinga Wróbel 6a - 6. miejsce w woj.lubelskim (kategoria: klasy VI)

Kamila Kozłowska 6a - 8. miejsce w woj.lubelskim (kategoria: klasy VI)

Piotr Chudzik 6a - 9. miejsce w woj.lubelskim (kategoria: klasy VI)

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych Deutschfreund

 

Maria Lesiuk 2c - miejsce 2

III Ogólnopolski Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT 2014.

Wyróżnienia:

Krzysztof Beran 3a

Daniel Kaźmierczak 3c

Sebastian Kacprzak 3a

Jakub Kruczek 3a

Kamila Bujak 3c

Bartosz Majczyna 4c

Weronika Krawczyk 5b

Zuzanna Mościcka 5b

Gabriel Konopiński 6a

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

 

I miejsca- drużyna Szkoły Podstawowej nr  4.

Szkołę reprezentowali:

Natalia Karwowska,

Kasia Blicharz,

Patryk Ochnik,

Krzysiek Młynarz,

Dominika Świderska,

Wiktoria Dmowska,

Kacper Kałuski,

Ola Momot,

IX Ogólnopolska TATASPARTAKIADA pod  honorowy patronatem  Ministra Pracy i Polityki Społecznej

 

 Opiekunowie:
A. Lech, M.Stryjek, E.Wereszczyńska

Zasięg wojewódzki

w kategorii uczniowie klas $-6
Wiktoria Dmowska 6b - miejsce 1
Bartosz Szaniawski 6b - 3 miejsce
wyróżnienia:
Aleksandra Momot 6b
Krzysztof Młynarz 6a
Konkurs plastyczny BOŻE NARODZENIE MOICH MARZEŃ dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach M. Stryjek
Anna Lech

Kacper Podstawka 3a

Kamila Chromińska 4a

Natalia Karwowska 4a

Katarzyna Blicharz 5c

Patryk Ochnik 5c

Krzysztof Młynarz 6a

Aleksandra Momot 6b

Bartosz Szaniawski 6b

Wszyscy uczestnicy zawodów zdobywali pierwsze miejsca

V Podlaska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

M. Stryjek,
E. Wereszczyńska

Piotr Piwowarczyk 4B

Szymon Tuszyński 4A

Wojciech Cichosz  4A

Kaja Wójcicka 6B

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych A.Mojzych
Klaudia Chęcińska 3c - miejsce 3 w kategorii klas I-III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zobacz, poznaj i pomóż je chronić. Polskie rośliny chronione, rzadkie i zagrożone”
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
M. Wolanin-Drozd
Maciej Trochim 2a - miejsce 3
wyróżnienie - Bartosz Szaniawski 6b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Europejskie Oblicze Lubelszczyzny”.

Organizator:  Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki.

Aneta Bielecka
E. Wereszczyńska
wyróżnienia

Maciej Trochim 2a

Artur Czarnecki 1a

 Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „Pomaluj świat na niebiesko”

Organizator: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Stoku Lackim oraz Fundacja „Żółty latawiec”.



Aneta Bielecka
Elżbieta Wereszczyńska
Maciej Trochim 2a - wyróżnienie VIII Wojewódzki Konkurs Ekologiczno- Plastyczny "Woda to życie"
organizator: Zespół Placówek w Łukowie
Aneta Bielecka

Kinga Wróbel kl. 6a– finalistka

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Lubelskiego Kuratora Oświaty -

Agnieszka Wardak

Zasięg powiatowy

Mościcka Zuzanna 5b -1 miejsce, Styl Klasyczny

Kidyba Jakub 6d – 3 miejsce, Styl Klasyczny

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym Z.Krakowski
Aleksandra Posiadała 1b - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje inspiracje  twórczością  Henryka Sienkiewicza”

Organizator: Muzeum Regionalne w Łukowie
Ewa Ścioch
Kacper Podstawka 3a - miejsce 3

VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat”

Organizator:  Zespół Placówek w Łukowie.

M. Wolanin-Drozd
wyróżnienia
Lena Gosek 1c
Roksana Włodarczyk 1c
Szymon Jakubiec 3b
XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Ewa Ścioch

Bożena Pilska
Dawid Ponikowski 5a - miejsce 5 Powiatowy Konkurs Techniczny "Młody Majsterkowicz" A. Mojzych
klasyfikacja OPEN
Piotr Piwowarczyk 4b - miejsce 5
Wojciech Cichosz 4a - miejsce 18
Kaja Wójcicka 6b - miejsce 22
Aleksandra Kurowska 4d - miejsce 29

klasyfikacja indywidualna szkoły podstawowe
Piotr Piwowarczyk 4b - miejsce 2
Wojciech Cichosz 4a - miejsce 6
Kaja Wójcicka 6b - miejsce 9
Aleksandra Kurowska 4d - miejsce 29

klasyfikacja najlepsza zawodniczka OPEN
Kaja Wójcicka 6b - miejsce 3
Aleksandra Kurowska 4d - miejsce 4

klasyfikacja drużynowa - SP
SP4 w Łukowie - miejsce 2

klasyfikacja drużynowa OPEN
SP 4 w Łukowie -miejsce 5
I Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego Szkół w Szachach Błyskawicznych  
wyróżnienia
Krzysztof Beran 3a
Emilia Gosek 3a
Agnieszka Szabelska 3a
Jakub Zielonka 3b
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa"
ŁOK

A. Jezierska
M.Wolanin-Drozd

B. Pilska
Zasięg rejonowy

Smyk Bartosz Va – 5 miejsce, Styl Dowolny14

Mościcki Maciej Vid – 5 miejsce, Styl Grzbietowy 12

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym Z.Krakowski

Zasięg okręgowy

     

Zasięg miejski

Piotr Piwowarczyk 4b

klasyfikacja juniorów do lat 14 - miejsce 3
klasyfikacja juniorzy OPEN - miejsce 5
klasyfikacja najlepszy Łukowianin - miejsce 7
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Błyskawicznych  
Monika Wiesień 1c-miejsce 1
Klaudia Chęcińska 3c-miejsce 2
Amelia Lipka 3a - miejsce 3
Filip Dybciak 3a - wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny  „Trenuję i żyję - nie palę nie piję”

Organizator:  Klub Sportów Walki Łuków, Komenda Powiatowa Policji, Medyczne Studium Zawodowe, Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

E. Ścioch
M. Wolanin -Drozd


E. Wereszczyńska

Zasięg międzyszkolny

     
Aleksandra Jezierska 1c- miejsce 1
Szymon Jakubiec 3b - miejsce 2
Szymon Borkowski 3a - miejsce 3
wyróżnienia
Łukasz Beran 1c
Paulina Radomyska 3b
Roksana Włodarczyk 1c
Amelka Lipka 3a
Aleksandra Próchniewicz 3b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Najpiękniejsza Karta Wielkanocna”

Organizator:  Łukowski Ośrodek Kultury

1c - Ewa Ścioch
3b - Bożena Pilska
3a - Agnieszka Jezierska i  Monika Wolanin Drozd
Daniel Kaźmierczak 3c - miejsce 2 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Asy z trzeciej klasy" Jadwiga Wójcikowska

Patrycja Kochańska 3c - miejsce 2

Krzysztof Beran 3a - miejsce 3

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III ,,Z ortografią za pan brat”

organizatorzy: Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska

 

Zasięg szkolny

Uczestnicy - zwycięzcy:

Maciek Pryczek

Krzysztof Młynarz

Cezary Trochimski

Marcel Dadacz

Kacper Podstawka

Maciej Trochim

Emil Bogusz

Patryk Ochnik

Kacper Domżalski

Ewelina Grudzień

Kasia Blicharz

Ola Momot

Bartek Szaniawski

Kamila Chromińska

Natalia Karwowska

ZAWODY SPORTOWE  dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych InteGRA

Organizatorzy:  nauczyciele wspomagający klas I-VI  przy współpracy z nauczycielem w-f  M. Kołodziej.

 

I miejsce

Mikołaj Klimuszko 4d

Nina Zakrzewska 4c

II miejsce

Zuzanna Bednarczyk 6d

Karolina Grzywaczewska 4b

Anita Pieńkus 5a

Zuzanna Mościcka 5b

III miejsce

Zuzanna Śledź 6b

Kamila Kozłowska 6a

Martyna Szyndler 5b

Wojciech Cichosz 4a

IV miejsce

Zofia Duda c

Katarzyna Łukasik 6d

Karolina Tokarz 6b

V miejsce

Marlena Strońska 4b

Piotr Chudzik 6a

Kacper Ostojski 5c

Aleksandra Jasińska 5a

Piotr Bartoń 5c

Gabriela Jarosińska 5a

Szkolny konkurs plastyczny „Zimowy pejzaż”

organizator-   Dorota  Kondracka

 

1 miejsce - Gabriela Jarosińska  5a

1miejsce - Wojciech Cichosz 4a

1miejsce - Nina Karolkiewicz 4a

2miejsce - Patrycja Sadło 4a

2miejsce - Jakub Mrozowski 6d

2miejsce - Alina Marczuk 4c

3miejsce - Małgorzata Kamecka 5a

3miejsce - Anita Pieńkus 5a

4miejsce - Jakub Kordecki 6b

4miejsce - Kinga Borkowska 5a

Wyróżnienia:

Nina Zakrzewska 4c

Weronika Owczarska 4c

Zuzanna Bednarczyk 6d

Maja Smolak 4d

Zuzanna Mościcka 5b

Wiktoria Muszyńska 5a

Kaja Wójcicka 6b

Klaudia Mucha 6b

Filip Pulik 4d

Nikola Włodarczyk 4d

Aleksandra Sulej 4a

Mikołaj Klimuszko 4d

Wiktor Lewandowski 4b

Kategoria: uczniowie z klas integracyjnych:

1miejsce - Daniel Oziębło 4a

2miejsce - Emil Bogusz 5c

3miejsce - Filip Wojtaś 4a

Wyróżnienie: Katarzyna Blicharz 5c

Szkolny konkurs plastyczny dla klas IV-VI  „Z wizytą w Watykanie”

zorganizowany przez Dorotę Kondracką, s. Jolantę Nazarko przy współpracy  Elżbiety Wereszczyńskiej, Małgorzaty Stryjek, Anny Lech

 

I miejsce  Paweł Królik c

II miejsce Maja Smolak 4d

III miejsce Martyna Marchwicka 4b

NAJLEPSZY ZNAWCA BAŚNI Szkolny konkurs literacko-czytelniczy dla kl.IV

Organizator: Dorota Nurzyńska

 

I miejsce Paulina Stolarczyk 4d        

II miejsce Bartłomiej Rzymowski 4d                       

III miejsce

Wojciech Cichosz 4a             

Bartosz Majczyna 4c

Konkursu Jestem Mistrzem Ortografii dla kl. IV

Organizator: Dorota Nurzyńska

 

I miejsce Kinga Wróbel 6a

II miejsce Małgorzata Pyrko 6c

III miejsce Kamila Kozłowska 6a

Szkolny Konkurs Ortograficzny Jestem Mistrzem Ortografii kl. 6

Organizator: Agnieszka Wardak
 

I miejsce Kamila Kozłowska 6a

II miejsce Katarzyna Łukasik 6d

III miejsce Jakub Mrozowski 6d

Szkolny Konkurs z języka polskiego dla kl. VI Licz się ze słowami

Organizator: Agnieszka Wardak

 

klasy IV

1. miejsce  Majczyna Bartosz 4c

2. miejsce  Mościcki Gabriel 4C

2. miejsce  Prusak Cezary 4D

3. miejsce Sadło Patrycja  4A

klasy V

1. miejsce  Mościcka Zuzanna 5B

2. miejsce  Krawczyk Weronika 5B

3. miejsce  Ogrodnik Katarzyna 5B

klasy VI

1. miejsce  Konopiński Gabriel 6A

2. miejsce  Kozłowska Kamila 6A

3. miejsce  Śledź Zuzanna 6b

Wyniki konkursu "Mistrz matematyki"

organizator: Borkowski Rafał

 

1 miejsce - Małgorzata Kamecka 5a

2 miejsce - Gabriela Jarosińska 5a

3 miejsce-Aleksander Chromiak 4b, Piotr Piwowarczyk 4b

wyróżnienie: Kamila Kozłowska 6a, Julia Dylak 4b, Sara Budner 4b, Anita Pieńkus 4b

Konkurs ekologiczno - plastyczny z okazji Dnia Ziemi

organizator: Piskorz Ewa, Borkowska Joanna
 

1 miejsce - Bieniek Katarzyna 5c

2 miejsce - Ostojski Kacper 5c

3 miejsce - Konieczny Konrad 5c, Ochmańska Aleksandra

wyróżnienie: Oskroba Zuzanna 5a

Mistrz przyrody klas 5

organizator: Borkowska Joanna, Piskorz Ewa

 

1 miejsce - Kusio Maciej 4 b

2 miejsce - Oziębło Daniel 4a

3 miejsce - Stefaniak Igor 4a

Wyróżnienie

Majczyna Bartosz 4c

Gręzak Artur 4c

Mistrz przyrody klas 4

organizator: Borkowska Joanna, Piskorz Ewa

 

I miejsce - Paulina Stolarczyk 4d

II miejsce - Piotr Chudzik 6a

III miejsce - Dawid Fornal 6c

Wyróżnienia

Blanka Kamecka

Oliwier Ozygała

Szymon Śledź

Szkolny Konkurs Językowo – Plastyczny   Mein Wörterbuch

 

I miejsce – Maciej Mościcki 6D

II miejsce – Alan Miłosz 4B

III miejsce -  Mateusz Wójtowicz 6D

Szkolny Konkurs na prezentację multimedialną dla klas IV- VI -Wirtualna podróż po krajach anglojęzycznych” - Renata Michalak

 

I miejsce – Zuzanna Mościcka 5B

II miejsce – Aleksandra Ciołek 6D

III miejsce – Piotr Piwowarczyk 4B

Wyróżnienie

Karolina Grzywaczewska  4B

Martyna Marchwicka 4B

Tomasz Końka 5B

Szkolny konkurs plastyczno – językowy dla klas IV –VI na  „Najładniejszy Słownik Ilustrowany w języku angielskim” - Renata Michalak

 

I miejsce – Zuzanna Bednarczyk 6D

II miejsce – Martyna Kiryła 6D

III miejsce – Jan Zawadzki 6B

Szkolny konkurs dla klas VI „ Mistrz Języka Angielskiego” - Renata Michalak

 

I miejsce – Weronika Krawczyk 5B

II miejsc e – Weronika Pawlak 5B

III miejsce – Zuzanna Mościcka 5B

Szkolny Konkurs dla klas V „Mistrz Słówek Angielskich” - Renata Michalak

 

I miejsce: Łukasik Katarzyna 6d

II miejsce : Bartosz Smyk 5a

III miejsce: Krawczyk Weronika 5b

Wyróżnienie: Mrozowski Jakub 6d

SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY „Ewangelia  Św. Marka”

przygotowany przez p. Bożenę Pietrzak

 

1miejsce

Maja Domańska 2a

2miejsce

Nikola Marciniak 2c

Wiktoria Patyńska 3a

 

3miejsce

Amelia Lipka 3a

Lena Gosek 1c

 

4miejsce

Agnieszka Szabelska 3a

Zuzanna Piskorz 1d

Bartosz Miazek

 

Wyróżnienia:

Nela Bazyluk  1a

Milena Antolak 1a

Emilia Gosek 3a

Aleksandra Posiadała 1b

Alicja Prusak 1c

Klaudia Chęcinska 3c

Marta Dąbrowska 2a

Julia Ekielska 1c

Wiktoria Gaj 3b

Natalia Suchodolska 3b

Kinga Wygowska 3c

Karolina Stryjek 1c

Oliwia Conkała 3c

Błażej Chmura 3b

Szkolny konkursu plastyczny dla kl. IV-VI „Podróże z Janem Pawłem II”

zorganizowany przez Dorotę Kondracką, s. Jolantę Nazarko przy współpracy  Elżbiety  Wereszczyńskiej,  Małgorzaty Stryjek i Anny Lech

 

Natalia Jańczak 2C - I miejsce

Nikola Jędrzejewicz 1D -II miejsce

Maja Zabielska 3A -III miejsce

Szkolny konkurs dla klas I –III  „Czas na superbohatera”
Organizator: Renata Michalak
 

klasy I
Aleksander Niewęgłowski 1c-miejsce I
Krzysztof Kazimierczak 1d -miejsce II
Lena Gosek 1c - miejsce III

Klasy II

Maja Tomasiewicz 2c -miejsce  I

Aleksandra Bącik 2b -miejsce II

Bartosz Klimuszko 2b -miejsce III

Klasy III

Natalia Suchodolska 3b - miejsce I

Adam Markowski 3a  - II

Amelia Kowalewska 3b - miejsce III

WYRÓŻNIENIA

Weronika Mucha 1a

Artur Czarnecki 1a

Dominika Boruc 1b

Aleksandra Posiadała 1b

Julia Ekierska 1c

Milena Antolak 1d

Mateusz Michalak 1d

Bernard Kamola 2b

Alicja Trochym 2c

Kaja Ksok 2c

Konkurs recytatorski
organizator: Ewa Makosz, Mirosława Sekita
 

KLASY I

I miejsce – Dominika Boruc 1b

II miejsce – Lena Gosek 1c

                    Aleksandra Ciałek 1d

III miejsce – Anna Gaj  1a

Wyróżnienia :

Aleksandra Posiadała 1b

Julia Ekielska 1c

Wiktoria Drozd 1d

Amelka Fornal 1d

KLASY II

I miejsce – Maria Lesiuk 2c

II miejsce – Zofia Sprycha 2b

                    Alicja Trochym 2c

III miejsce – Anna Trochim 2a

Wyróżnienie :

Bernard Kamola 2b

KLASY III

I miejsce – Wiktoria Gaj  3b

II miejsce – Daniel Kaźmierczak 3c

III miejsce – Adam Markowski 3a

Wyróżnienia :

Emilia Gosek 3a

Oliwia Conkała 3c

Szkolny konkurs piosenki dziecięcej

Konkurs przeprowadziły panie: Aneta Bielecka, Anna  Chromiak i Marzenna Grzejdak

 

wyróżnieni

KL. IIIa                                         

Beran Krzysztof                  

Józwik Zuzanna            

Kacprzak Sebastian

Krzysztoń Bartosz

Makowski Adam

Szczygielski Michał

Kl. IIIb                                    

Babiak Julia

Krzeszoski Jan   

Kl. IIIc     

Conkała Oliwia

Chmura Błażej

Konkurs wiedzy i umiejętności praktycznych z pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach programu „Ratujemy i uczymy ratować”.

Konkurs przeprowadziła Marzenna Grzejdak
 
wyróżnienia
Sara Budner 4b
JuliaDylak 4b

Drzewo genealogiczne mojej rodziny - szkolny konkurs historyczny  

Katarzyna Łukasik 6d - miejsce 1

Bartosz Smyk 5a - miejsce 2

Weronika Krawczyk 5b - miejsce 3

Konkurs wiedzy z Ewangelii Świętego Marka
Kacper Jędrzejewicz 4a - miejsce 1
Wojciech Cichosz 4a - miejsce 2
Patrycja Sadło 4a - miejsce 2
Martyna Marchwicka 4b - miejsce 2
Bartłomiej Rzymowski 4d - miejsce 2
Zuzanna Oskroba 5a - miejsce 2
Julia Domańska 5a - miejsce 2
Brajan Paszczuk 4a - miejsce 3
Igor Stefniak 4a - miejsce 3
Filip Pulik 4d - miejsce 3
Czarek Prusak 4d - miejsce 3
Katarzyna Łukasik 6d - miejsce 3
Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
organizator s. Jolanta Nazarko

Mistrz Matematyki klas II Bartosz Klimuszko 2b

II miejsce

Małgorzata Strzakłowiec 2b

Milena Szyndler 2c

III miejsce

Izabela Kalinowska 2c

Robert Gryczka 2b

Mistrz Matematyki klas III Kamila Bujak 3c

II miejsce

Daniel Kaźmierczak 3c

Szymon Borkowski 3a

III miejsce

Jakub Kruczek 3a

Patrycja Kochańska 3c

Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki" dla klas II i III
organizatorzy: Anna Wójtowicz, Aneta Bielecka
 

KLASY I

Aleksandra Jezierska, 1c – miejsce 1

Karolina Stryjek, 1c – miejsce 2

Ola Posiadała, 1b – miejsce 3

Wyróżnienia:

Weronika Wójtowicz 1a

 Julia Chromiak1b

Mateusz Filipczak 1b

Olek Niewęgłowski 1c

KLASY II

Wiktoria Prusak, 2c – miejsce 1

Natalia Jańczak, 2c – miejsce 2

Małgorzata Strzakłowiec, 2b – miejsce 3 

Wyróżnienia

Kinga Piechowicz 2a

Amelia Pulik 2b

KLASY III

Jakub Świerk, 3a – miejsce 1

Agnieszka Szabelska, 3a – miejsce 2

Szymon Jakubiec, 3b – miejsce 3

Wyróżnienia

Emilia Gosek 3a

Bartosz Krzysztoń 3a

Wiktoria Gaj 3b

Kinga Wygowska 3c          

Szkolny Konkurs Plastyczny "Doceniamy piękno świata"

organizatorzy: Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska

 

Mistrz Ortografii:

Sebastian Kacprzak, 3a

 

Wyróżnienia:

Krzysztof Beran, 3a

Amelia Lipka, 3a

Patrycja Kochańska, 3c

Szymon Jakubiec, 3b

,,Mistrz Ortografii” Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III

organizatorzy: Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska

 

klasy I
Łukasz Beran 1c - miejsce 1
Weronika Mucha 1a - miejsce 2
Marta Majczyna 1b - miejsce 3
Aleksandra Jezierska 1c -miejsce 3

Wyróżnienia

Artur Czarnecki 1a

Milena Borowiak 1a

Aleksandra Posiadała 1b

Lena Gosek 1c

Roksana Włodarczyk 1c

Natalia Gryglak  1d



klasy II
Maja Tomasiewicz 2c - miejsce 1
Alicja Trochym 2c - miejsce 2
Oliwia Mazurek 2b - miejsce 3

wyróżnienia

Maciej Trochim 2a

Rafał Orzełowski 2a

Szymon Mądry 2a

Małgorzata Strzakłowiec 2b

Amelia Pulik 2b

Wiktoria Prusak 2c


klasa III
Szymon Borkowski 3a - miejsce 1
Aleksandra Próchniewicz 3b - miejsce 2
Paulina Radomyska 3b - miejsce 2
Kinga Wygowska 3c - miejsce 3

wyróżnienia

Maja Domańska 3a

Emilia Gosek 3a

Agnieszka Szabelska 3a

Maja Zabielska 3a

Wiktoria Gaj 3b

Natalia Suchodolska 3b

Klaudia Chęcińska 3c
Szkolny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną 2015
E. Ścioch
J. Kondratowicz
J. Smyk
E.Ścioch







A. Wójtowicz
A. Wójtowicz
E. Makosz








A. Jezierska
B. Pilska

B. Pilska
M. Wolanin-Drozd

klasy I
miejsce I
Milena Borowiak 1a
Szymon Krasuski 1c

miejsce II
Roksana Włodarczyk 1c
Lena Gosek 1c

miejsce III
Milena Antolak 1d
Julia Kostjan 1a

Wyróżnienia

Aleksandra Kidyba 1a

Weronika Wójtowicz 1a

Julia  Chromiak 1b

Paweł Oziębło 1b

Aleksander Niewęgłowski 1c

Karolina Stryjek 1c

Aleksandra Jezierska  1c

Krzysztof Kazimierczak 1d

Zuzanna Piskorz 1d

Klasa II

 

I miejsce

Alicja Trochym 2c

 

II miejsce

Martyna Kubiak 2a

 

III miejsce

Małgorzata Strzałkowiec 2b

 

Wyróżnienia:

Patrycja Domańska 2a

Natalia Krasuska 2b

Maja Tomasiewicz 2c

Szkoła moich marzeń - konkurs plastyczny

organizator:
Anna Wójtowicz, Aneta Bielecka
 

I miejsce

Mateusz Szczygielski  3b

 

II miejsce

Sebastian Kacprzak 3a

III miejsce

Martyna Chodzińska 3c

Wyróżnienia:

Szymon Kłosiński 3a

Amelia Lipka 3a

Aleksandra Próchniewicz 3b

Julia Wiąckiewicz 3b

Oliwia Conkała 3c

Daniel Kaźmierczak  3c 

Mój najwspanialszy dzień w szkole - opowiadanie

organizator:

Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska, Jadwiga Wójcikowska, Monika Wolanin-Drozd

 

KLASY II

I miejsce – Milena Szyndler 2C

II miejsce – Bartosz Klimuszko 2B

III miejsce –

Natalia Jańczak 2C

Nela Konopińska 2c

 

Wyróżnienia

Martyna Kubiak 2A

Robert Gryczka 2B

Kinga Piechowicz 2A

Borys Zdziebłowski 2B

Dominik Kuryła 2A

 

KLASY III

I miejsce –      Sebastian Kacprzak 3A

II miejsce – Daniel Czajka 3C

III miejsce

Krzysztof Beran 3A

Jakub Kruczek 3A

Jan Krzeszowski 3B

 

Wyróżnienia

Daniel Kazimierczak 3C

Kamila Bujak 3C

Jakub Zielonka 3B

Maciej Wierzchowski 3B

Wyniki  Szkolnego Konkursu Wiedzy Klas II i III „Mały Omnibus”

Organizatorzy: Aneta Bielecka, Monika Wolanin-Drozd

 

KL. I

I miejsce- Aleksandra Kidyba 1a

II miejsce - Maja Rokicka 1b

III miejsce - Bartosz Dzitkowski 1c

 

Wyróżnienia: 

Weronika Wójtowicz 1a

Jakub Mazurek 1a

Paulina Sowisz 1b

Łukasz Beran 1c

Milena Antolak 1d

 

KL. II

I miejsce - Amelia Pulik 2b

II miejsce - Wiktoria Prusak 2c

III miejsce - Kinga Piechowicz 2a

 

Wyróżnienia:

Marcel Dadacz 2a

Rafał Orzełowski 2a

Olaf Serżysko 2b

Mikołaj Chojnowski 2c

 

KL. III

I miejsce - Agnieszka Szabelska 3a

II miejsce - Kamińska Dominika 3b

III miejsce - Klaudia Chęcińska 3c

 

Wyróżnienia:

Kruczek Jakub 3a

Maciej Tymoszyk 3a

Krzysztof Beran 3a

Szymon Jakubiec 3b

 Paulina Radomyska 3b

Jakub Zielonka 3b

Wiktoria Patyńska 3c

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

Organizatorzy: Ewa Ścioch, Monika Wolanin-Drozd, Bożena Pilska, Marzenna Grzejdak, Aneta Bielecka

 

 

 

 

 

 




 

 

Copyright /font> © 2008 SP4 Łuków